2009 YILINDAN BERİ SİZLERE HİZMET EDİYORUZ

5 YILDIR ÜRETTİĞİMİZ ISITICILI MASALARLA TÜRKİYE'de BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİK.

2009'dan Beri Sizlerleyiz

Bundan 5 yıl önce üretmeye başladığımız ısıtmalı masalar ile işletmelerin en çok ihtiyacı olan sistemini en uygun işletme koşulları ile sizlere sunmaya başladık. Birçok ısıtma sistemine göre oldukça uygun fiyat ve konfor şartları ile kullanan müşterilerimizin referansları ile daha da büyüyerek ihracata da başlamış bulunmaktayız. Hedefimiz ürünümüzü dünyada da marka haline getirmek.

SıcakBahçe Nasıl Başladı?

2009 yılında yürürlüğe giren 4207 ve 5727 sayılı TÜTÜN MAMULLERİNİN ZARARLARININ ÖNLENMESİNE DAİR KANUN ile beraber hizmet sektöründe faaliyet gösteren bütün işletmeler müşterilerini konforlu ağırlamakla alakalı yeniliklere gitmek zorunda kalmışlardır. Yasa her ne kadar halk tarafından destek görse de bu hızlı geçiş kafe, bar, restoran, lokanta, pastahane, nargile salonu, oyun salonları, kıraathane ve otel gibi bir çok işletmede ani gelir kayıplarına sebeb olmuştur.

Hizmet Sektörü Durumu

Günümüzde yeni kurulan işletmelerin oturma kapasitelerinin çoğu kış bahçesi, teras, balkon, tente yada şemsiye altı gibi açık alanlardan oluşmaktadır. Dış mekanlarının kapasitesi iç mekanlarının kapasitesinin birkaç katı olan işletmeler gün geçtikçe artmakta yada zorunlu hale gelmektedir. Bundan sonraki yıllarda da önemli bir değişiklik olmazsa böyle de devam edeceği söylenebilir.

Sektörde Çözüm Arayışları

İşletmeler sigara yasağı ile beraber müşterilerini konforlu ağırlamak için kış bahçelerinde, açık alanlarda, dış mekanlarda veya teraslarda çeşitli sistem arayışlarına gitmek durumunda kalmışlardır.Katlanır tente, güneşlik, şemsiye, kanopi, kış bahçesi ve katlanır cam gibi müşterilerini kar yada yağmur gibi etkenlerden koruyan sistemlerine yatırım yaptılar. Ancak bu çözümler tek başına dış mekanların yada açık alanların ısıtılmasını konforlu bir sıcaklıkta kalmasını sağlayamıyordu. Bu açık alan ısıtma veya dış mekan ısıtma sistemleri sektöründe de bir hareketliliğe sebep oldu.

YURTÇAPINDA
YAYGIN
MÜŞTERİLER

4 senedir alttan ısıtmalı masalarımızı Türkiye'nin her bir yanına ve dünyaya satmaktan hep heyecan duyduk. Cafe, Restaurant, Bar, Nargile Kafe ve Otel gibi birçok noktadaki müşterilerimizden aldığımız geribildirimlerle ısıtıcı masalarımızı sürekli geliştirmekte ve açık alan ısıtma sektörüne yenilikler getirmekteyiz. Dış mekanları soğuk günlerde bile servis verilebilir şekilde ısıtmak tek amacımız oldu. Bir müşterimizin dediği gibi "Artık kış bahçeleri de yaz bahçesi gibi işliyor." Sıcak Bahçe sıcak masa sunar ve bu masalar en soğuk günlerde bile müşterileriniz ile dolar. Size en yakın bayimiz ile irtibata geçip genel bilgi alabilirsiniz.Türkiye çapında binlerce masamız hizmet veriyor. En güzel tavsiyeyi kullanan müşterilerimizden alabilirsiniz.

Bugüne kadar kış bahçelerinde birçok ürün denendi. Bunlar mantar (palmiye) soba, doğalgazlı radyant ısıtıcılar, üstten ısıtan elektrikli infrared ısıtıcılar, seramik ısıtıcılar...vb. Ancak bunlar müşterinin en çok üşüyen ayak ve bacak bölgesini hiç bir zaman alttan ısıtıcılı masa gibi ısıtamadı. Açık alanda sigara içilmesini kontrol eden yasa ile birlikte yaşanan ciro kayıpları artık tarihe karıştı. Müşterileriniz en soğuk günde dahi konforlu şekilde ısınmanın keyfini yaşayacak. Masa ve sandalyeleriniz hiç boş kalmayacak. Şu ana kadar ısıtmalı masamızla sıcak bir şekilde müşterilerini ağırlayan işletmelerin ortak görüşü daha önce müşterilerini hiç bu kadar konforlu ağırlayamamışlardı. Isıtmalı masamızı deneyen herhangi bir cafe,restoran sahibinde yada müşterisine ürünümüzü ve faydalarını çekinmeden sorun.

ÜSTÜN
MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ

DÜŞÜK
ENERJİ
TÜKETİMİ

Bahçe ısıtıcısı olarak kullanılan ısıtma sistemlerinin getirdiği avantajların yanında işletme giderleri de ayrı bir karar verme noktasıdır. Bir takım işletmelerde neredeyse aralıksız çalışan ısıtma sistemleri enerji maliyetleri ile işletmecilerin korkulu rüyası da olabilmektedir. Kafe, Restoran ve Nargile Salonu gibi yerlerin işletmecilerinin de söylediği gibi " Sistemler çoğu zaman havayı ısıtıyor, elektrik ya da gaza ödediğimiz paranın yarısı havaya uçuyor" şeklinde tepkiler de mevcut. Yüksek enerji maliyetlerinden ötürü en efektif sistemin kullanıcıyı en çok üşüyen ayakları ve bacaklarını sıcak tutan masa sisteminin olduğunu düşünmekte haklıyız. Ayrıca müşterilerin bir çoğu üzerlerinde mont,kaban, ceket,şal ..vb gibi kıyafetleriyle gelmekte ancak ayak ve bacak bölgesi savunmasız kalmaktadır.

Sıcak Bahçe Alttan Isıtmalı Masalarını kullanan müşterilerden aldığımız geri bildirimler hep "Kış bahçelerinin yaz bahçesi gibi verimli ve karlı geçtiği". Sigara ve Tütün yasağı ile beraber işletmelerde yaşanan bazı müşteri azalmalarının yegane sebebi müşterilerin bahçede yada dış ortamda rahatlıkla oturamaması yada ısınamamasıdır. Açık alan ısıtma sistemlerindeki bazı konforsuzluklar müşterilerin şikayetlerde bulunmasına ne yazık ki sebeb vermektedir. Vücudunun üst bölgesini kaban,ceket, şal gibi ürünlerle korumaya almış bir müşteriyi ayrıca üstten ısıtmak konforsuzluktan başka birşey doğurmayacaktır. Atalarımızın da dediği gibi "Ayağını Sıcak Tut Başını Serin" Bir insanın ayakları ısındıktan sonra vücudun diğer kısımlarını ısıtmak daha kolaydır. İnsanlar üşümeye genelde ayaklarından başlar.

BENZERSİZ
ISINMA
KONFORU

TOP